BİZ KİMİZ ?

2017 senesinden bu yana evli olan Barış Kenan ÖZKAN ve Eylül Öztürk ÖZKAN tarafından kurulan Fit&Alive firması , her geçen sene hedeflerini büyütmeye devam ediyor. Kozmetik Sektöründe oldukça deneyimli olan Barış Kenan ÖZKAN ve Medya & Güzellik Sektörünün öncülerinden Eylül Öztürk ÖZKAN’ın güçlerini birleştirmesi sonucunda kurmuş oldukları Fit&Alive markası, kısa sürede Türkiye’nin en çok tercih edilen Kozmetik markalarından biri haline gelmiştir. Doğru strateji ve kaliteli ürün anlayışıyla birlikte uluslararası pazara açılan markamız , aynı zamanda Türkiye’de kurulduğu yıldan bugüne 1 milyonun üzerinde kişiye ulaşmanın gururunu yaşıyor.

MİSYONUMUZ

Fit&Alive Cosmetics , kurulduğu günden itibaren kaliteli ürün ilkesiyle yükseliş trendi göstermiş, sektörün öncü kozmetik fırmalarından biri olmayı başarmıştır.

Fit&Alive Cosmetics ; Yüz, vücut, saç ürünleri, oje, ruj, maskara, far, allık, fondöten, göz ve dudak kalemleri gibi renkli kozmetik  ürünleri ile yüz, vücut, saç ürünleri gibi kişisel bakım ürünlerini piyasaya arz eden yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Bunların yanında , Fit&Alive Herbal Solutions markası adı altında bazı takviye edici gıdaların piyasaya arz edilmesi de gerçekleşmektedir.

Ürünlerimiz kalite yönetim sistemlerinin gereksinimlerine uygun olarak hijyenik ortam ve koşullarda , tam otomatik makinelerde el değmeden üretilmektedir.

Kozmetik pazarında nihai tüketiciye geniş ürün yelpazesi sunan Fit&Alive Cosmetics; birçok coğrafyadaki ülkelere ürünlerinin sevkiyatını , İstanbul’da bulunan merkezinden gerçekleştirerek e -ticaret ve ihracattaki başarısını sınır ötesine taşımıştır.

Fitalive Cosmetics, uzmanlık ve deneyimini teknolojik yatırımlarla birleştirerek sürekli gelişme göstermekte, kozmetik ve güzellik dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Doğru stratejiler ve kaliteli ürün anlayışıyla çıktığımız bu yolda ; Bir Türk markası olan Fit&Alive ürünlerinin tüm dünya ülkelerine ihracatı neticesinde, her evde kullanılan bir dünya markası haline gelmektir.

 

 

Müşteri Temsilcilerimiz, hafta içi saat 10:00-18:00 saatleri arasında sitemiz üzerinden ve 'Müşteri Hizmetleri' numaramız olan 0 850 554 55 55 numaralı hat üzerinden canlı destek vermektedir.

Mesai saatleri haricinde siparişlerinizin durumunu öğrenmek için Sipariş Durumu/Kargom Nerede? bölümünden siparişlerinizle ilgili bilgi alabilir 

 

İlginize teşekkür ederiz.

 

Fitalive Ailesi

 

***

 

Bu sitede yer verdiğimiz ve en son gözden geçirme tarihi itibariyle doğru ve güncel bilgileri sunmak için makul sınırlar içinde çaba göstermemize  karşın bilgilerin değişikliğe uğrama yahut her birey üzerinde aynı etkileri doğurmayabileceği uyarısını yapmak gerekliliği duymaktayız. Burada yer verdiğimiz bilgileri kullanmananızdan ve/veya kullanamamanızdan yada bu internet sitesinde bulunan herhangi bir materyal, bilgi, özellik ya da tavsiyenin kullanımından doğan doğrudan, dolaylı, özel, bu kullanımın doğal sonucu olan ya da tesadüfi zararlardan hiç bir durumda tarafımıza sorumlu doğmayacağını hatırlatmak isteriz. Burada yer alan tüm içerik, ister açıkça ister dolaylı belirtilmiş olsun; tatmin edici düzeyde bir kaliteye sahip olma, belirli bir amaca uygun olma ya da herhangi bir ihlal güvencesi dâhil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir garanti veya taahhüt vermeden "OLDUĞU GİBİ" sunulmaktadır.