FIT&ALIVE YAZ FERAHLIĞI

 

Fitalive'ın sizler için hazıladığı Fit&Alive Yaz Ferahlığı Seti'nde, Kaz Dağları'nın incisi Fit & Alive Karadut Özü, zengin antioksidan özelliğiyle Fit & Alive Kızılcık Özü'nü biraraya getirdik.

Şifa olsun...

 

₺158,00 KDV Dahil
₺178,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo

FIT&ALIVE®️ ELMA SİRKESİ

500mlt

Elma suyunun fermente edilmesiyle elde edilen elma sirkesi yüzyıllardır hem lezzetli hem de çok faydalı bir ürün olarak kullanılıyor. Fit&Alive Elma Sirkesi'ni, salatalara ve yemeklere lezzet katarken şifa niyetine birçok karışımın içerisine ilave edebilir, aynı zamanda doğal ve etkili bir temizlik malzemesi olarak da kullanabilirsiniz. 

₺39,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ KEÇİBOYNUZU ÖZÜ

640 gr

 

Yeryüzünün en eski bitki türlerinden olan şifa deposu keçiboynuzunun, zengin besin içeriği yanında yüksek düzeyde antioksidan maddeler içerdiğinden, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi açısından büyük öneme sahip. Halk arasında 'harnup' olarak bilinen keçiboynuzunun faydaları, kullanım alanları ve şekilleri saymakla bitmiyor.

Lif oranı yüksek, antioksidan bakımından zengin, düşük yağ ve seker oranı ile kafeinsiz ve glütensiz bir besin kaynağı olan Fit&Alive Keçiboynuzu Özü’nü günlük takviye rutininize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Soğuk pres uygulaması ile dalından sofralarınıza getirdiğimiz, Fit&Alive Keçiboynuzu Özü, soğuk sıkım olarak hazırlanırken ürünlerin sürtünmeden ortaya çıkardığı bir ısı oluşuyor. İşlem sırasında farklı bir ısı veya ısıtma sistemi kullanılmıyor. Soğuk sıkım yöntemi, meyvelerin içeriğindeki mineral ve vitamin değerlerini de maksimum oranda korumasını sağlıyor. Böylece, içeriği ve yapısı bütünüyle korunmuş olan keçiboynuzları yoğun bir kıvam ile süzülüyor ve kendi ısısı ile Keçiboynuzu Özü haline geliyor.

 

₺49,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️%100 KARADUT ÖZÜ (875gr (+-25gr) / 550 ml(+-25ml))

Kaz Dağları'nın eteklerinden, evlerinize konuk olan, eşsiz karadut lezzetini tatmaya hazır mısınız ?

Şifa Olsun...

 

₺89,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ 3'LÜ ŞİFA SETİ

Fit & Alive'ın sizler için hazıladığı Fit&Alive 3'lü Şifa Seti'nde, Kaz Dağları'nın incisi Fit&Alive Karadut Özü, şifa deposu Fit&Alive Keçiboynuzu Özü ve birden çok faydası olan Fitalive Elma Sirkesi'ni biraraya getirdik.

Şifa olsun...

₺139,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ 2'LÜ ŞİFA SETİ

Fitalive'ın sizler için hazıladığı Fitalive 2'li Şifa Seti'nde, Kaz Dağları'nın incisi Fit & Alive Karadut Özü, şifa deposu Fit & Alive Keçiboynuzu Özü'nü biraraya getirdik.

Şifa olsun...

₺119,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ %100 DOĞAL HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI (Net: 230 -+10mlt)

 

Fit&Alive soğuk sıkım ayrıcalığını şimdi de sizlere %100 Doğal Hindistan Cevizi Yağı mucizesinde yaşatıyor. Fit&Alive®️ %100 Doğal Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı'nı dilerseniz yemeklerinizde, dilerseniz cilt bakımınızda dilerseniz de saç bakımınızda gönül rahatlığıyla kullnabilirsiniz...

 

Yemekleriniz lezzetini, cildiniz pırıltısını, saçlarınız parıltısını hiç kaybetmesin...

 

Şifa olsun...

₺44,00 KDV Dahil

Fit&Alive®️ Naturel Zeytin Özü (500ml)

Bir zeytin hikayesi...

Zeytin Özü(zeytin sütü), erken hasat zeytin meyvesinin, taş baskı usülü çuvallara dizilerek soğuk preste sıkma yöntemi ile elde edilen filtre uygulanmadan, çiğ şekilde tüketime hazırlanan özel bir üründür. Hasat edilen mahsülün, en kısa sürede sıkılıp ayni gün içinde üretilmesi gerekir. 

Biz de Fit&Alive olarak; 'zeytin'in bu hikayesini sofralarınıza taşıyoruz...

Şifanız olsun...

₺89,00 KDV Dahil

 

Fit&Alive®️ Naturel Zeytinyağı (1 L)

Bir zeytin hikayesi...

 

Erken hasat döneminde pembeleşen zeytinlerin, mekanik usülle toplanmasıya elde edilen ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen sızma yağımızı tat koku ve vitaminlerini koruyarak sofralarınıza getiriyoruz. 

 

Kuzey Ege’de bulunan Ayvacık ilçesinin, Kozlu Köyü yöresine ait zeytin bağlarında, hiçbir kimyevi ilaç kullanmadan tamamen doğal yöntemlerle elde ettimiz zeytinyağımız 0.7 asit(dizem) dediğimiz özel bir üretimdir.

Şifanız olsun...

 

₺74,90 KDV Dahil

Fit&Alive®️ Kızılcık Özü (825GRe)

 

Antioksidan kapasitesi çok yüksek olan kızılcık şimdi soğuk sıkım farkıyla Fit&Alive'da...

 

Faydaları saymakla bitmeyen kızılcık, vitamin C, K, B6 ve E yönünden zengin olmasının yanı sıra, kalsiyum, magnezyum, demir, mangenez ve potasyum da barındırır.

 

Şifa Olsun...

₺89,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ YAZ SETİ

Fit & Alive'ın sizler için hazıladığı Fit&Alive Yaz Set'inde, Kaz Dağları'nın incisi Fit&Alive Karadut Özü, soğuk sıkım ayrıcalığı ile evlerinize gelen Fit&Alive®️ %100 Doğal Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı'nı ve birden çok faydası olan Fit&Alive Elma Sirkesi'ni biraraya getirdik.

Şifa olsun...

₺149,00 KDV Dahil
₺162,99 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Karadut 
Kizilcik 
Keciboynuzu 
₺189,00 KDV Dahil
₺227,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1