Fitalive Süper Seti
Fitalive Süper Yılbaşı Seti

Fitalive Süper Seti

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺561,02(KDV Dahil)
İndirimli : ₺280,51(KDV Dahil)
:

Fitalive Kakao & Kahve Scrub - 250 ML

Kelime anlamı ovalamak, temizlemek olan scrub, cilt bakımımızın bir aşamasına verdiğimiz addır. Kokusuyla sizi cezbederken, Kakao yağının besleyici özelliği sayesinde cildinizdeki ölü deriyi alır ve derinlemesine nemlendirerek, pürüzsüz ve sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlar. Genellikle duşta uygulanan scrub içerisindeki bitkisel yağlar ve tuz sayesinde, cildimizi besler ve kan dolaşımını hızlandırır.

Fitalive Kaş Kirpik Bakım Serumu

KAŞ& KİRPİK GÜÇLENDİRİCİ SERUM - Kaş & Kirpik Güçlendirici Serum, sıradan görünen kaş ve kirpiklere, daha lüks bir görünüm veren güçlü bir formüldür. Kaşları ve kirpikleri gözle görülür şekilde uzatmak ve güçlendirmek için etkisi klinik olarak kanıtlanmış çok özel Peptit kompleksi ile formüle edilmiştir. Kıl folükülü etrafındaki fibroblastı uyarır, kıl köklerine dipten uca bakım yaparak, daha dolgun ve sağlıklı kaş ve kirpiklere kavuşmanıza yardımcı olur.

Fitalive Göz Altı Bakım Kremi

EYE CREAM - Göz kremi, göz altı kapatıcı deneyiminde bir yenilik sunuyor. Cildinizle senkronize olup, kusurların görünümünü anında azaltacaktır. İçerisinde bulunan, halk arasında morluk otu olarak bilinen Arnica Montana, göz altında oluşan koyu halka, leke ve kızarıklıklarının görünümünün azalmasına yardımcı olur. At kestanesi ektresi etkisi ile kan dolaşımınızı artırarak göz altı morlukları oluşumunu engeller ve aynı zamanda gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlar ve göz altı torbalarını yok eder. Hyaluronic asit ile zenginleştirilen formül, cildin nem ihtiyacını karşılar. Ağırlık yapmayan formülü sayesinde göz altının gün boyu nefes alıp taze ve doğal görünmesini sağlar. Uzun süreli kullanımda göz altı morluklarında gözle görülür azalma sağlar.