Fitalive Mega Seti
Fitalive Mega Yılbaşı Seti

Fitalive Mega Seti

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺1.054,07(KDV Dahil)
İndirimli : ₺527,04(KDV Dahil)
:

Fitalive Kakao & Kahve Scrub - 250 ML

Kelime anlamı ovalamak, temizlemek olan scrub, cilt bakımımızın bir aşamasına verdiğimiz addır. Kokusuyla sizi cezbederken, Kakao yağının besleyici özelliği sayesinde cildinizdeki ölü deriyi alır ve derinlemesine nemlendirerek, pürüzsüz ve sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlar. Genellikle duşta uygulanan scrub içerisindeki bitkisel yağlar ve tuz sayesinde, cildimizi besler ve kan dolaşımını hızlandırır.

 

Fitalive Kaş Kirpik Bakım Serumu

KAŞ& KİRPİK GÜÇLENDİRİCİ SERUM - Kaş & Kirpik Güçlendirici Serum, sıradan görünen kaş ve kirpiklere, daha lüks bir görünüm veren güçlü bir formüldür. Kaşları ve kirpikleri gözle görülür şekilde uzatmak ve güçlendirmek için etkisi klinik olarak kanıtlanmış çok özel Peptit kompleksi ile formüle edilmiştir. Kıl folükülü etrafındaki fibroblastı uyarır, kıl köklerine dipten uca bakım yaparak, daha dolgun ve sağlıklı kaş ve kirpiklere kavuşmanıza yardımcı olur.

 

Fitalive Göz Altı Bakım Kremi

EYE CREAM - Göz kremi, göz altı kapatıcı deneyiminde bir yenilik sunuyor. Cildinizle senkronize olup, kusurların görünümünü anında azaltacaktır. İçerisinde bulunan, halk arasında morluk otu olarak bilinen Arnica Montana, göz altında oluşan koyu halka, leke ve kızarıklıklarının görünümünün azalmasına yardımcı olur. At kestanesi ektresi etkisi ile kan dolaşımınızı artırarak göz altı morlukları oluşumunu engeller ve aynı zamanda gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlar ve göz altı torbalarını yok eder. Hyaluronic asit ile zenginleştirilen formül, cildin nem ihtiyacını karşılar. Ağırlık yapmayan formülü sayesinde göz altının gün boyu nefes alıp taze ve doğal görünmesini sağlar. Uzun süreli kullanımda göz altı morluklarında gözle görülür azalma sağlar.

Fitalive Boyun Bakım Kremi

Toparlayıcı, sıkılaştırıcı etkiyi bir arada bulunduran krem,  Cadı Fındığı ve At kestanesi özleri ile boyun bölgenizi ve cildinizi toplarken, kan dolaşımını hızlandırıp sıkılaşma sağlayacaktır.

 

Fitalive Oxiplexx Protein Sütü

OXIPLEXX PROTEİN SÜTÜ NE İŞE YARAR ?

İçeriğindeki keratin sayesinde saçın nem dengesini korumasına, kopma ve kırılmaları azaltarak, saçın güçlenmesine yardımcı olur.

Çevresel faktörlerden ve boyama işlemlerinden kaynaklanan zarar görmüş saç liflerinin yeniden güçlü olmasına ve esneklik kazanmasına yardımcı olur.

Yorgun ve yıpranmış saçlara hacim kazandırır.  

Kolay taranmayan saçların rahatlıkla açılmasını sağlar.

Tüm saç tiplerine uygundur.

NASIL UYGULANIR?

Kullanmadan önce çalkalayınız. Ürünü saç diplerinden başlayarak saç uçlarına doğru spreyleyerek uygulayınız. Durulama gerektirmez.

Uyarılar: Güneş ışığından koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürünün gözle temasından sakınınız. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız. Herhangi bir hassasiyet durumunda ürün kullanımını derhal kesip doktorunuza danışınız.

 

Fitalive Ayak Bakım Kremi

İçerisindeki E vitamini ile ayakları uzun süre nemli tutarak, kuruluk problemi olan ayak derisini, çatlamış topukları ve nasırları hemen yumuşatarak kötü görünümü giderir. Sert deri oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Çoraplarda ve diğer temas ettiği yerlerde leke bırakmaz. Sürekli kullanıma uygundur, hiçbir yan etkisi yoktur.

 

Fitalive Sarmaşık Özlü Cilt Akne Kremi

Yüzyıllar boyunca, cilt üzerindeki yanık yaralarının ağrı ve semptomlarını en aza indirmek için sarmaşık yaprakları kullanılmıştır. Sarmaşık özü antibakteriyel özelliği ile herhangi bir açık yaranın iyileşmesine yardımcı olur. Akneye yatkın ciltler için özel olarak geliştirilen formülde bulunan, Allantoin; tahriş engelleyici, iyileşme ve yenileme aktivitesine sahiptir. Cildi zarar görmekten korur. Sivilce ve akne, tedavilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. İçeriğindeki Salisilik Asit ile, ölü derinin uzaklaştırılmasına, tıkanmış gözeneklerin açılmasına, cildin daha Işıltılı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.