Fitalive Gasicon Bitkisel Gaz Giderici
Fitalive Gasicon Bitkisel Gaz Giderici

Fitalive Gasicon Bitkisel Gaz Giderici

İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,00(KDV Dahil)
Kargo_Yerli_Üretim

FIT&ALIVE®️ GASICON BİTKİSEL GAZ GİDERİCİ

Fit&Alive Gasicon, hem gaz problemi yaşayan yetişkinlere, hem de bir çok anne/babaya uykusuz geceler yaşatan bebeklerdeki gaz sorununa; bitkisel ve doğal yollarla çözmede yardımcı olur.

 

 

:

Nasıl tüketilir?

Gasicon, bileşimindeki doğal ve bitkisel yağların rahatlatıcı etkisi sayesinde; anneler tarafından günde 3 defa, 4-5 damla şeklinde yedikleri yemeklere karıştırarak ya da direkt olarak kullanmaları sayesinde,kendi bünyelerinde oluşan gazın giderilmesine, dolayısı ile emzirme yolu ile bu gazın  bebeğinize geçmesine engel olur. 
Bebeklere doğrudan verilmemesi,annenin bizzat tüketmesi gerekmektedir.

Ayrıca gaz problemi yaşayan fakat anne olmayan kişiler de gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Gasicon içeriğinde; uçucu yağ bakımından zengin olan rezene yağı, ayçiçeği yağı, tatlı badem yağı, anason yağı, susam yağı, kimyon yağı, dereotu yağı gibi bitkisel ve doğal yağlar sayesinde bebeklerde ve küçük çocuklarda gaz ve kolik tarzındaki gastrointestinal(mide- bağırsak) ağrıların giderilmesine yardımcı olur. 
 

Gasicon, içeriğindeki antrakinon türevleri sayesinde de, bağırsakta su emilimini azaltarak dışkıyı yumuşatır ve bebeklerin daha rahat gaz çıkarmasını ve dışarı çıkabilmesini sağlar.