FIT&ALIVE®️ BITTIM SABUNU

110 GR

Fitalive Bıttım Sabunu, bıttım yağı ve biberiye uçucu yağından oluşan özel içeriği sayesinde akne, egzama, mantar ve benzeri sorunlara sahip tüm cilt tiplerinin el, yüz, vücut ve saç temizliğine yardımcı olur. Cildi ve saçları nemlendirerek temizler. Geleneksel ve özel bir yağ olan Bıttım(menengiç) yağını en doğal haliyle içeriğinde barındırır. Biberiye Uçucuğu yağı ile en faydalı şekilde formüle edilen Fitalive Bıttım Sabunumuz tamamen el yapımı olarak özel şekilde üretilmiştir.

 

₺34,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ LAVANTA SABUNU

110 GR

Fit&Alive Lavanta Sabunu, karma ve yağlı ciltlerin günlük olarak cilt temizliği için kullanabileceği doğal içerikli bir ve sağlıklı bir cilt bakımı sunar.Lavanta yağının cilde faydaları arasında cildin yağ dengesini ideal şekilde sağlaması, akne ve sivilce sorunlarının önüne geçmesi mevcuttur. Lavanta yağının antiseptik özelliği sayesinde lavanta sabunu egzama, zona gibi cilt rahatsızlıklarına sahip kişilerin kullanımına uygundur. Hafif ve doğal kokusu duş saatlerinde rahatlatıcı etkiye sahiptir.

₺24,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ OKALIPTUS SABUNU

110 GR

Okaliptus ağacının yapraklarından elde edilen okaliptus yağı özellikle iltihaplı sivilcelerin tedavisinde faydalıdır. Fit&Alive Okaliptus Sabunu, aktif kömür ile birleşen okaliptus yağı içeriği sayesinde cildi ve gözenekleri derinlemesine temizleyerek  yağlı ve sivilceli ciltlerin bakımını ideal şekilde sağlar.

 

₺24,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ ZEYTİN SABUNU

110 GR

%100 naturel sızma zeytinyağı kullanılarak üretilen Fit&Alive Zeytin Sabunu eski zamanlardan beri yüz, vücut ve saç temizliğinde kullanılmış sağlık dolu bir temizlik ürünüdür. Zeytinyağlı doğal sabun cildi besleyerek ve nemlendirerek temizler. Hassas ciltleri ve çocukları cilt temizliği sırasında kimyasaldan uzak tutmak amacıyla günlük olarak kullanılabilir.

₺24,00 KDV Dahil

FIT&ALIVE®️ KEÇİ SABUNU

110 GR

 

Fit&Alive Keçi Sütü Sabunu günlük cilt bakımı için idealdir. Paraben içermeyen Fit&Alive Keçi Sütü Sabunu cildi sağlıklı şekilde temizleyerek gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olurken akne, sivilce ve leke karşıtı olarak da kullanılabilir. Cildi kurutmadan temizler. Hassas cilt bakımı da dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin el, yüz, vücut ve saç bakımında kullanılabilir.

 

 

 

₺27,00 KDV Dahil

Fit&Alive®️ Lavanta Ferahlığı

 

Cildiniz nemini kaybetmesin, lavantanın eşsiz kokusu tüm vücudunuzu sarsın...

₺79,00 KDV Dahil
₺113,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo

FIT&ALIVE®️ %100 DOĞAL HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI (Net: 230 -+10mlt)

 

Fit&Alive soğuk sıkım ayrıcalığını şimdi de sizlere %100 Doğal Hindistan Cevizi Yağı mucizesinde yaşatıyor. Fit&Alive®️ %100 Doğal Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı'nı dilerseniz yemeklerinizde, dilerseniz cilt bakımınızda dilerseniz de saç bakımınızda gönül rahatlığıyla kullnabilirsiniz...

 

Yemekleriniz lezzetini, cildiniz pırıltısını, saçlarınız parıltısını hiç kaybetmesin...

 

Şifa olsun...

₺44,00 KDV Dahil
Fit&Alive®️ Lavanta Suyu Tonik
(100ml)

Su buharı distilasyonu ile lavanta uçucu yağı çıkarılırken elde edilen %100 lavanta suyudur.
 
₺89,00 KDV Dahil
Fit&Alive®️ Gül Suyu Tonik
(100ml)

Su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilen %100 gül suyudur.

₺89,00 KDV Dahil
Tükendi

Fit&Alive Silver Arındırıcı Kil Maskesi (10 Adet)

 

Fit&Alive Silver Arındırıcı Kil Maskesi, deriyi fiziksel ve kimyasal zararlı etkilere karşı korumaya, cildin pH dengesini ve yağlanmasını düzenlemeye, akne ve apse gibi bakteriyel kökenli enfeksiyonların gelişmesine yol açan zeminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. 

 

Emilim sağlayan kaolinit, illit ve smektit mineralleri sayesinde bir yandan deriyi fiziksel ve kimyasal zararlı etkenlere karşı korumayı desteklerken, diğer yandan da yağ ve ter gibi deri salgılarını emerek deriyi temizlerler.

 

 

 

₺149,00 KDV Dahil
1