FIT&ALIVE®️ GASICON BİTKİSEL GAZ GİDERİCİ

Fit&Alive Gasicon, hem gaz problemi yaşayan yetişkinlere, hem de bir çok anne/babaya uykusuz geceler yaşatan bebeklerdeki gaz sorununa; bitkisel ve doğal yollarla çözmede yardımcı olur.

 

 

₺59,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil

%100 doğal ve bitkisel olan çayımız anne sütünü arttırmaya ve bebeğin tam gelişmemiş gastrointestinal sisteminden kaynaklanan hassasiyet ve gaza bağlı krampların giderilmesine yardımcı olur.

Annede bulunan, süt üretimini sağlayan hormonların (prolaktin ve oksitosin) aktivitesini artırarak, anne sütü üretimini ve miktarını arttırmaya yardımcı olmaktadır.

₺59,50 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil

Cildimizde meydana gelen anlık ufak yaralar, kesikler, yanıklar, sinek&böcek ısırmaları, alerjik hassasiyet, egzama, cilt döküntüleri, çarpmalara bağlı oluşan morarma ve şişlikler için tasarlanmış doğal içerikli bu ürün, hem çocuklar hem de büyükler için kullanabileceğiniz,çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir üründür.

İçerisinde birçok kıymetli bitkisel yağlar bulunduran formül, yaraların ve yanıkların mikrop kapmasını önlemeye yardımcı tamamen doğal bileşenlerden oluşur.

İçerdiği hücre yenileyici centella asiatica bitkisi sayesinde iyileşmeyi hızlandırmaya ve kaşıntı hissini azaltmaya yardımcıdır.


Ufak kesikler, küçük yanıklar, güneşe bağlı oluşan yanıklar, cilt döküntüleri, alerjik hassasiyet ve egzama gibi durumlarda cildi yatıştırıp koruma altına alır.

Taşınabilir stick ambalajı sayesinde tatilde veya kısa seyahatlerde kullanıma uygundur. Ürün dermatolojik olarak test edilmiştir.

₺59,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil

 

Özellikle yaz aylarında, minikleri ve yetişkinleri oluşabilecek çevresel olumsuzluklara karşı korumaya yardımcı, tamamen doğal bir vücut losyonudur. 
İçerdiği mucizevi doğal bileşenler sayesinde çevresel olumsuzluklara karşı doğal bir koruma sağlar.
Sardunya yağı olarak bilinen ıtır çiçeği yağı, fesleğen, lavanta ve okaliptüs gibi çevresel olumsuzlukları gidermekte oldukça etkili olan yağların karışımından elde edilen bu doğal krem sprey,kremsi yapısı sayesinde hem sizin hem bebeğinizin rahat bir gün&gece geçirmesini sağlar. Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yapışkanlık hissi bırakmaz.
İçerdiği E vitamini sayesinde ciltteki serbest radikallere karşı savaşırken cildinizi yoğun bir şekilde besler ve nemlendirir.
Cildinize canlılık ve parlaklık kazandırırken cildinizi dış etkenlere karşı koruyan kuvvetli bir antioksidan görevi görür.

Kullanım önerisi:
Vücudunuzun açık kalan tüm bölgelerine minik dairesel hareketler ile yedirin ve ihtiyaç dahilinde tekrarlayın.

 

₺59,00 KDV Dahil
₺142,72 KDV Dahil
1